+ 420 1210, NON-STOP SOS
ilustrace na pozadí

Výstrahy

Krušné hory

Upozornění - Další upozornění: uzavřená cesta

Poděkování do Špindlerova Mlýna

Dobrý den!

Rád bych touto cestou poděkoval Vašim třem „neznámým“ členům HS Krkonoše ze střediska ve Špindlerově Mlýně za pomoc při ošetření mé manželky Ing. Hany Benešové.


Ilustrační foto

V pátek 26.1.2018 zhruba v 9,30 hod srazil zezadu pro mne neznámý snowboardista na křižovatce sjezdových tratí Hromovka 1a x Sv. Petr  2 moji manželku. Po ohlášení úrazu na SOS linku přijeli na místo dva Vaši členové na lyžích a další pak se čtyřkolkou. Pánové ihned diagnostikovali zranění v oblasti pánve. Následovala fixace a přeložení na nafukovací lehátko a transport čtyřkolkou do Sv. Petru. Po přeložení do sanitního vozu ZS byla pak manželka transportována do Nemocnice ve Vrchlabí.

Chtěl bych touto cestou ocenit profesionální přístup, rozvahu i lidskost Vašich členů HS při vlastním zásahu, transportu i přeložení do sanity.

Všem jsem sice na místě poděkoval, ale při vlastní nervozitě jsem se opomněl zeptat na jejich jména. Poděkujte jim, prosím Vás, ještě jednou.

Děkuji a jsem s pozdravem „Hore zdar!“

Míla Beneš

České hory / Jetík
Možnost zakoupení knihy Červení andělé
Záchranka
Mapa horské služby
Desatero zásad bezpečného chování při pohybu v horském terénu

Mapa stránek | Zobrazit klasický web | Zobrazit mobilní web

© Horská služba ČR, o.p.s.
543 51 Špindlerův Mlýn 260, T +420 499 433 230

ID schránky: u4zgr6q

Vyrobil Simopt, s.r.o., 2013

Zakladatel Horské služby MINISTERSTVO PRO MÍSTNÍ ROZVOJ ČINNOST HORSKÉ SLUŽBY ČR JE FINANCOVÁNA DOTACEMI Z MINISTERSTVA PRO MÍSTNÍ ROZVOJ
Partneři Horské služby Slavia pojišťovna Na kole jen s přilbou
ilustrace na pozadí
close
detail
Zobrazit v původní velikosti