+ 420 1210, NON-STOP SOS
ilustrace na pozadí

Výstrahy

Krkonoše

Beskydy

Upozornění - Hřebenové túry: nedoporučujeme
Hřebenové túry: nedoporučujeme

Okrskové předháňky

Po vydařeném ski lift cupu, umožnila stále bohatá sněhová pokrývka uskutečnění soutěže pro členy HS harrachovského okrsku, rodinných příslušníků a pozvaných hostů.
Okrskové předháňky
Ilustrační foto

Ve spolupráci se členy lyž.odd. LIAZu JBC a AŠ Mladá Boleslav, byl na červené sjezdovce v Rýžovišti vytýčen OS pro závod dvojic (hlídek). Celkem se přihlásilo 35 hlídek, což co do počtu osob překonávalo i letošní SLC. Několik hlídek se však ještě před započetím soutěže rozpadlo, zvláště po nečekaném ataku tuzemské epidemie, jejíž zdroj byl následně odhalen pracovníky OHS nedaleko hotelu Myslivna. Naštěstí valná většina účastníků si již při předchozích útocích podobných nákaz, vybudovala slušnou imunitu, a tak se na start nakonec postavilo 29 hlídek. Za stálého deště se sněhem všichni absolvovali vytýčenou trasu. Došlo pouze k jedné diskvalifikaci. Podle očekávání zvítězili poloprofesionálové, následováni mládeží, ale s nepatrným odstupem se na dalších místech celkem pravidelně objevovali i členové a čekatelé našeho okrsku. Vyhodnocení akce a doplnění energie pro vyčerpávajícím dopoledni proběhlo odpoledne na stanici HS. Poděkování účastníků patří:

Pořadatel:                                 Okrsek HS Harrachov Spolupořadatel:                          SA Harrachov Ředitel závodu:                          Jaroslav Soukup Generální sponzor:                      okrsek HS Harrachov Hlavní sponzor:                          okrsek HS Harrachov Catering:                                  okrsek HS Harrachov (Hakl, Boštík, Schwarz) (Byla připravena bohatá nabídka čaje, kávy, široká paleta iontových i neiontových nápojů i jídel - např. vynikající Schwarz klobasse) Scénář a režie celé akce:              Jaroslav Soukup

Ochrana osobních údajů | Správa cookies | Mapa stránek | Zobrazit klasický web | Zobrazit mobilní web

© Horská služba ČR, o.p.s.
543 51 Špindlerův Mlýn 260, T +420 499 433 230

ID schránky: u4zgr6q

Vyrobil Simopt, s.r.o., 2024

ilustrace na pozadí