+ 420 1210, NON-STOP SOS
ilustrace na pozadí

Tarify

Individuální nabídka O2 pro „dobrovolné členy“

Vážení dobrovolní členové a jiní,

dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že s účinností od 01. 05. 2020 dojde ke změně individuální nabídky mobilních tarifů pro Horskou službu ČR, o.p.s. pro „dobrovolné členy“. Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH.

Stávající tarify: 

 Nové tarify:

- Profil 2 a Profil 3 přenastaven na Profil 4

- Profil 2, Profil 3 není již v nabídce!

  • „Svět basic“, který je však odlišný s ohledem na roamingovou zónu: V rámci zóny „Zbytek Evropy“ jsou odchozí hovory zpoplatněny částkou ve výši 10 Kč/ min a příchozí hovory 5 Kč/ min. V rámci „Ostatní“ jsou odchozí hovory zpoplatněny částkou ve výši 22 Kč/ min a příchozí hovor za 11 Kč/ min.

  • bezplatné volání uvnitř VPN – mezi čísly zaměstnanců HS a čísly pod smlouvou HS

Jednání o změnách v našich tarifech je datováno již počátkem srpna 2018, kdy můj předchůdce začal jednat se společností O2 Czech Republic a.s. Aktuálně se podařilo vyjednávání ukončit. Bohužel změny v tarifech byly provedeny dříve než jsme vás mohli informovat. 

S ohledem na výše uvedené jsem se rozhodl, že změny budou promítnuty do Vašeho vyúčtování až s účinností od 01. 05. 2020, tak jak bylo v plánu. Vámi zaplacené změny ve službách před tímto datem, Vám budou započteny jako přeplatek do dalšího vyúčtování.

V případě potřeby změny Vašich služeb v rámci tarifů, respektujte prosím následující pokyny:

1) V případě potřeby jakékoliv změny, zrušení nebo zřízení nových služeb dle individuální nabídky pro Horskou službu ČR, o.p.s. prosím zašlete e-mailem s požadavkem dle nabídky na e-mail [email protected]. Vždy je třeba uvést o jaké telefonní číslo se jedná, jméno – na koho je SIM vedena + požadovanou změnu. Naši zaměstnanci Vám provedou nastavení služeb dle Vašich požadavků. Jakékoliv Vaše rozhodnutí o změnách budeme respektovat!

2) S ohledem na zkušenosti z předchozích měsíců upozorňujeme, v případě, že Horská služba obdrží 2. upomínku za neuhrazení Vašich služeb, na 3. upomínku nebude brán zřetel a Vaše služba bude pod hlavičkou Horské služby ČR, o.p.s. okamžitě ukončena.

v.r., Patrik Jakl

Ochrana osobních údajů | Správa cookies | Mapa stránek | Zobrazit klasický web | Zobrazit mobilní web

© Horská služba ČR, o.p.s.
543 51 Špindlerův Mlýn 260, T +420 499 433 230

ID schránky: u4zgr6q

Vyrobil Simopt, s.r.o., 2024

ilustrace na pozadí