+ 420 1210, NON-STOP SOS
ilustrace na pozadí

Výstrahy

Šumava

Výstraha - Další upozornění: nebezpečí pádu stromů
Další upozornění: nebezpečí pádu stromů
Upozornění - Další upozornění: nebezpečí pádu stromů
Dům HS Špičák - Další upozornění: nebezpečí pádu stromů

Krkonoše

Jeseníky

Aktuálně

19. 02. 2023
Veřejná sbírka Jiří Boukal
26. 03. 2023
Mezinárodní soutěž horských služeb se blíží.
25. 03. 2023
Den Horské služby 2023

Tarify

Individuální nabídka O2 pro „dobrovolné členy“

Vážení dobrovolní členové a jiní,

dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že s účinností od 01. 05. 2020 dojde ke změně individuální nabídky mobilních tarifů pro Horskou službu ČR, o.p.s. pro „dobrovolné členy“. Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH.

Stávající tarify: 

 Nové tarify:

- Profil 2 a Profil 3 přenastaven na Profil 4

- Profil 2, Profil 3 není již v nabídce!

  • „Svět basic“, který je však odlišný s ohledem na roamingovou zónu: V rámci zóny „Zbytek Evropy“ jsou odchozí hovory zpoplatněny částkou ve výši 10 Kč/ min a příchozí hovory 5 Kč/ min. V rámci „Ostatní“ jsou odchozí hovory zpoplatněny částkou ve výši 22 Kč/ min a příchozí hovor za 11 Kč/ min.

  • bezplatné volání uvnitř VPN – mezi čísly zaměstnanců HS a čísly pod smlouvou HS

Jednání o změnách v našich tarifech je datováno již počátkem srpna 2018, kdy můj předchůdce začal jednat se společností O2 Czech Republic a.s. Aktuálně se podařilo vyjednávání ukončit. Bohužel změny v tarifech byly provedeny dříve než jsme vás mohli informovat. 

S ohledem na výše uvedené jsem se rozhodl, že změny budou promítnuty do Vašeho vyúčtování až s účinností od 01. 05. 2020, tak jak bylo v plánu. Vámi zaplacené změny ve službách před tímto datem, Vám budou započteny jako přeplatek do dalšího vyúčtování.

V případě potřeby změny Vašich služeb v rámci tarifů, respektujte prosím následující pokyny:

1) V případě potřeby jakékoliv změny, zrušení nebo zřízení nových služeb dle individuální nabídky pro Horskou službu ČR, o.p.s. prosím zašlete e-mailem s požadavkem dle nabídky na e-mail [email protected]. Vždy je třeba uvést o jaké telefonní číslo se jedná, jméno – na koho je SIM vedena + požadovanou změnu. Naši zaměstnanci Vám provedou nastavení služeb dle Vašich požadavků. Jakékoliv Vaše rozhodnutí o změnách budeme respektovat!

2) S ohledem na zkušenosti z předchozích měsíců upozorňujeme, v případě, že Horská služba obdrží 2. upomínku za neuhrazení Vašich služeb, na 3. upomínku nebude brán zřetel a Vaše služba bude pod hlavičkou Horské služby ČR, o.p.s. okamžitě ukončena.

v.r., Patrik Jakl

Ochrana osobních údajů | Správa cookies | Mapa stránek | Zobrazit klasický web | Zobrazit mobilní web

© Horská služba ČR, o.p.s.
543 51 Špindlerův Mlýn 260, T +420 499 433 230

ID schránky: u4zgr6q

Vyrobil Simopt, s.r.o., 2023

ilustrace na pozadí