+ 420 1210, NON-STOP SOS
ilustrace na pozadí

Výstrahy

Jizerské hory

Poděkování do Harrachova

Vážený pane Klepši,

v průběhu března 2016, o víkendu před velikonocemi, jsme s občanským sdružením (spolkem) Bolíto prožili krásné dva dny v Harrachově. 

Poděkování do Harrachova
Ilustrační foto

Ubytováni jsme byli ve sporthotelu Rýžoviště a na lyžích a snowboardech pečoval o naše děti, které jsou po rozsáhlém popáleninovém úrazu, tým TIM- SKI paní Hanky Jurčkové. Vzhledem k tomu, že Rýžoviště je jedna strana sjezdových tratí a my jsme i s nelyžaři potřebovali na druhou, pomohl nám tým horské služby v Harrachově, který děti na skútrech a čtyřkolkách během víkendu odvezl tam, kam bylo třeba. Velmi si vážíme takové pomoci, je pro naše děti při těchto pobytech smysluplná z rozumového hlediska a je samozřejmě velkým zážitkem.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za vstřícnost a ochotu všem členům HS, kteří u toho byli.

S pozdravem a díky

Mgr.Lenka Šetelíková

Bolíto – pomoc popáleným dětem

Ochrana osobních údajů | Správa cookies | Mapa stránek | Zobrazit klasický web | Zobrazit mobilní web

© Horská služba ČR, o.p.s.
543 51 Špindlerův Mlýn 260, T +420 499 433 230

ID schránky: u4zgr6q

Vyrobil Simopt, s.r.o., 2022

ilustrace na pozadí